środa, 16 grudnia 2015

Niniejszym informujemy, order iż uchwałą nr 6 z dnia 16 grudnia 2015 r. Nadzwyczajnego Walnego Zebrania członków Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu w likwidacji zakończono likwidację stowarzyszenia.

 

Więcej…
 
czwartek, 15 października 2015

W 15 października na murach Zamku Królewskiego w Poznaniu odsłonięto tablicę upamiętniającą odbudowę Zamku.

Więcej…
 
wtorek, 26 maja 2015

W związku z realizacją podstawowych celów statutowych stowarzyszenia Zwyczajne Walne Zebranie członków podjęło w dniu 26 maja 2015 r. uchwałę o rozwiązaniu Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu i postawieniu go w stan likwidacji.

Więcej…
 
sobota, 21 lutego 2015

Do Zarządu Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu wpłynęły liczne podziękowania za książkę "Zamek Królewski w Poznaniu historia i restytucja".

Więcej…
 
czwartek, 18 grudnia 2014

Nakładem Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego ukazała się książka "Zamek Królewski w Poznaniu. Historia i restytucja".

Więcej…
 
wtorek, 23 lipca 2013

Poznański Zamek Królewski na Górze Przemysła przez większość historyków uznawany jest za najstarszą rezydencję królewską w Polsce. To tutaj narodziło się godło państwa polskiego - biały orzeł na czerwonym tle.

Więcej…
 
czwartek, 25 kwietnia 2013

UWAGA!

Od maja 2013 r. Biuro Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu będzie czynne w poniedziałki w godzinach 15:30-17:30.

 
wtorek, 27 listopada 2012

Odbyło się spotkanie przedstawicieli Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu W. Łęckiego, look A. Kaszubkiewicza i A. J. Kowalskiego z Dyrektorem Muzeum Narodowego w Poznaniu prof. W. Suchockim i Zastępcą Dyrektora A. Motałą, na którym omówiono kwestię uzupełnienia dokumentacji projektowej. Przedstawiciele Komitetu zaproponowali aby zorganizować dla mieszkańców Poznania zwiedzanie Zamku wiosną przyszłego roku.

 
czwartek, 10 maja 2012

W dniu 10 maja br. o godz. 17:45 w I terminie i o godz. 18:00 w II terminie w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich odbędzie się Zwyczajne Walne Zebranie członków Komitetu.

Zaproszenie na Zebranie

 
środa, 25 kwietnia 2012

W dniu 25 kwietnia Komitet zaprosił kierownictwo budowy i robotników pracujących przy odbudowie Zamku na tradycyjną Wiechę. Zamierzano pracownikom wręczyć pamiątkowe dyplomy oraz poczęstować obiadem. Decyzją zastępcy dyrektora Muzeum Narodowego w Poznaniu A. Motały zabroniono wywieszenia wiechy na budowie oraz zabroniono pracownikom wzięcia udziału w obiedzie. Obiad był przygotowany w jednej z restauracji przy Starym Rynku poza terenem budowy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Współfinansują

Inwestor

Akcję wspierają:

Wykonanie: Agencja Kreatywna Clear & Simple